Highlight
Discover more products in the same collection by clicking on the images below
Product Details
Measurements

| Diameter | D13.7″(35cm) |
|---|---|
| Height | H4.3″(11cm) |
| Product Specifications | |
| Category: | Ceiling Light |
| Material: | Iron + Acrylic |
| Bulb Type: | LED |
| Rated Voltage: | 110V-120V |
| Certifications: | CE, UL |
| Location Suitability: | Dry |
| Requires Assembly: | Yes |
| Maintenance: | Wipe with a soft dry cloth |
| Suitable For: | Bedroom/Hallway/Aisle/Living Room |
| Important Note | |
|
1. Expect a size variation of 1-3cm due to manual measuring. 2. Colors may vary slightly due to lighting and monitor discrepancies. We appreciate your understanding. Thank you! | |





Reviews
There are no reviews yet