Light up any room with this beautiful Homeko Glass Cordless Table Lamp. The cordless design is crafted from high-quality glass to provide amazing light coverage. Illuminate your home with a perfect mix of functionality and modern design.
| Manufacturer: | Homeko |
| Collection: | Table Lamp |
| Materials: | Acrylic / Stainless Steel |
| Color: | Gold |
| Dimming: | 3 Level Dimming |
| Battery: | 1800mAh |
| Charging time: | 3-5 hours |
| Voltage: | 90-260V |
| Wattage: | 2 W |
| Work time: | 4-10 hours |
Dimensions: | Dia12 x H28.5cm |
|
Light Source: | Integrated LED |
| Color Temperature: | 2700k-6500k |
| Power supply mode: | USB Rechargeable Battery |
| Assembly Required: | No |

Reviews
There are no reviews yet