Add a touch of whimsy to your room with this unique Mushroom Night Table Light. Crafted from durable materials, this light is sure to provide a soft, inviting atmosphere in any setting. Its compact size and easy installation make it perfect for any room.
| Manufacturer: | Homeko |
| Collection: | Table Lamp |
| Materials: | Iron |
| Finish: | Wood texture design |
| Color: | Wooden, Dark Wood |
| Dimming: | 3 Level Dimming |
| Battery: | 1500mAh |
| Charging time: | 3-4 hours |
| Voltage: | 90-260V |
| Wattage: | 2.4 W |
| Work time: | 8-12 hours continuous use |
Dimensions: | Tall: Dia10xH16.5cm Short: Dia9xH10.5cm |
|
Light Source: | Integrated LED |
| Color Temperature: | 2700k |
| Power supply mode: | USB Rechargeable Battery |

Reviews
There are no reviews yet