[Feature]
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | LED |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Kitchen/Kitchen island, Dining Room, Living Room, Bedroom |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height – Top to Bottom: | 6.69in(17cm) |
| Body Width – Diameter: | 3.94in(10cm) |
| Note | |
|
1. There may be a size discrepancy of 1-3cm due to manual measurement. 2. The images might exhibit slight color variations caused by lighting and monitors. Your understanding is valued. Thank you! | |


Reviews
There are no reviews yet