These luxurious Postmodern LED Marble Disc Pendant Lights are perfect for creating a modern and elegant look. Featuring energy-saving LED technology, these lights will help reduce your energy consumption while illuminating any room with style. Add a touch of class to your home today.
| Manufacturer: | Homeko |
| Collection: | Pendent Lights |
| Materials: | Iron + Marble |
| Color: | White, Black, Green |
| Switch Type : | Knob switch |
| Power Source: | AC |
| Wattage : | 12W |
| Voltage: | 90-260V |
| Installation Type: | Hardwire Pendant Installation |
Dimensions: | Size : Dia200xH125MM |
|
Light Source: | LED Bulb |
| Color Temperature : | Cold White (6000K) Warm White (3000K) |
| Lighting Area: | 5-10 Square Meters |

Reviews
There are no reviews yet